Zpět na » Serie A » Vicemistr řeší jeden problém za druhým, Insigne chce v rámci nové smlouvy příliš velkou gáží

Serie A - Vicemistr řeší jeden problém za druhým, Insigne chce v rámci nové smlouvy příliš velkou gáží

Vicemistr řeší jeden problém za druhým, Insigne chce v rámci nové smlouvy příliš velkou gáží © leggilo.net - Lorenzo Insigne rozhodl finále italského poháru.

1

Líbilo se

10.10. - Vedení Neapole neví, kam dřív skočit. Arkadiusz Milik je po vážném zranění ze hry, náhrada je v nedohlednu a svou nespokojenost dává najevo Lorenzo Insigne. Neapol s ním jedná o novém kontraktu, jenže italský útočník chce příliš velkou mzdu.

Problémy Neapole by rozhodně nyní nikdo nechtěl. Zranění Arkadiusze Milika, posila či chcete-li náhrada v nedohlednu a do toho nespokojenost Lorenza Insigneho.

O prvních dvou událostech jsme Vás již informovali, nyní tedy pojďme k případu Lorenza Insigneho. Ten loni výrazně výkonostně vyrostl, když hrál po boku Gonzala Higuaína. Ve všech soutěžích nasázel 13 branek a řekl si o vylepšenou smlouvu.

Neapol mu samozřejmě ráda vyhoví, ale ne až tak, jak si představuje sám hráč. Momentálně pobírá Insigne 1,8 milionů ročně, svou gáži chce ale minimálně zdvojnásobit a trvá na mzdě ve výši 4,5 milionů eur za jednu sezónu.

To ovšem Neapol razantně odmítá a Insignemu nabízí maximálně 2,5 milionů eur. Jde tedy o poměrně velkou částku, kde ani jedna strana nebude chtít couvnout. Výsledkem tak může být brzký přestup pětadvacetiletého útočníka.

S týmem má sice smlouvu do léta roku 2019, jenže mu pomalu dochází trpělivost. V tom případě se ho Neapol může v létě zbavit, údajně o Itala stojí Arsenal či Chelsea. Dočkáme se nakonec prodloužení kontraktu nebo hraje Insigne v Neapoli svou poslední sezónu?

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články