Zpět na » Serie A » Ranieri: Juventus z jiné planety a neuvěřitelný Totti

Ranieri: Juventus z jiné planety a neuvěřitelný Totti

Ranieri: Juventus z jiné planety a neuvěřitelný Totti © zimbio.com, fotbalportal.cz - Claudio Ranieri po výhře nad Watfordem

0

Líbilo se

07.10. - Claudio Ranieri si opět našel čas, aby zabrouzdal do italské nejvyšší soutěže. Manažer anglického Leicesteru mluví o Juventusu jako o týmu z jiné planety, který může vyhrát každou jednou soutěž. Kromě toho vyzdvihl práci Francesca Tottiho, který podle něj představuje třetí největší "památku" hlavního italského města.

Minule vzpomínal na své trenérské začátky v Itálii, nyní se rozpovídal o Juventusu a také o hráči, který nedávno oslavil čtyřicáté narozeniny. Na mysli máme Francesca Tottiho.

O Staré dámě se Ranieri domnívá, že má tým z jiné planety. A tím vyjádřil souhlas s trenérem Neapole Maurizio Sarrim. "Ano, Juventus má tým z jiné planety. Maurizio má pravdu, je to čestný člověk a pravdu mluví vždy. To ale neznamená, že neudělá vše proto, aby Juventus porazil," začal svou řeč Ranieri.

"Kouč vždy musí řict, jaká je realita. A ona taková skutečně je. Juventus má úžasnou hierarchii a díky tomu sklízí úspěchy," dodával manažer, který se domnívá, že Juventus může letos vyhrát treble a konečně tak získat primát v Lize mistrů.

Jak jsme již zmiňovali, Ranieri se zastavil i u Tottiho. A přirovnal ho k těm nejvýznamějším památkám hlavního italského města. "Je tu Koloseum, Bazilika svatého Petra a Francesco Totti," ocenil útočníka římských Vlků Ranieri.

"Proč by měl končit? Pokud ho to stále baví, není důvod. Navíc má kvalitu, která mu může vydržet ještě několik let," domnívá se Ital.

A co řekl ohledně spekulací, že by se Totti mohl objevit v Leicesteru? "Jestli jsem byl v pokušení, abych ho přivedl do Leicesteru? Ne, je šťastný v Římě," dodal bývalý kouč římského velkoklubu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Noviny
Nejnovější články