Zpět na » Serie A » Italové hostí Skoty

Serie A - Italové hostí Skoty

0

Líbilo se

27.03. - Kvalifikace na Euro 2008 bude pro Azzuri pokračovat ve středu večer. Soupeřem Italů bude v Bari Skotsko.

Pro Itálii bude zítřejší zápas velmi důležitý. Potřebují si totiž připsat tři body, aby se svému soupeři přiblížili a přiblížili se k postupu na šampionát.

Italové jsou v nezvyklé situaci. Po počáteční remíze s Litvou a prohře ve Francii sice přišli výhry nad Ukrajinou a Gruzií, přesto na své soupeře stále ztrácejí.

Starosti trenéru Donadonimu dělají především zranění. Zdravotní problémy má reprezentační jednička Gianluigi Buffon. Dokonce byl preventivně povolán další brankár Morgan De Santis z Udine. Dalším marodem je Simone Perrotta. Ten si sice přivezl šrámy z ligových bojů, ale podle posledních zpráv by měl být připraven.

"Ve středu musíme Skotsko bezpodmínečně porazit. Musíme kontrolovat utkání od začátku do konce a hrát naši hru. Skotové jsou velmi psychicky silní. Musíme je dobře bránit, hlavně jejich útočníky. Kenny Miller a Kris Boyd jsou velmi nebezpeční."

Před několika dny také trenér AC Milán, Carlo Ancelotti, prohlásil, že by rád po Donadonim reprezentaci převzal. K tomu se Donadoni vyjádřil jen v rychlosti:"Nejsem z toho ve stresu. Jediné, co mě nyní zajímá, je porazit Skotsko. To je důležité."

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články