Zpět na » Serie A » Nůž na krku pro De Boera? Ausilio odvrací spekulace

Nůž na krku pro De Boera? Ausilio odvrací spekulace

Nůž na krku pro De Boera? Ausilio odvrací spekulace © zimbio.com - Frank de Boer znovu neuspěl.

0

Líbilo se

17.09. - Po čtyřech ligových zápasech konec? I takový může potkat osud nizozemského trenéra Franka de Boera na lavičce Interu Milán. Spekulace o možném odvolání ale odvrací sportovní ředitel Nerazzurri Piero Ausilio. Konec Nizozemce prý není na pořadu dne.

Úvod nizozemskému kouči hrubě nevyšel. Inter v prvním kole podlehl Chievu a následně jen remizoval doma s Palermem.

Až Mauro Icardi přinesl De Boerovi první výhru na lavičce Nerazzurri, Inter vyhrál v Pescaře gólem v poslední minutě. Sebevědomí týmu se ale nijak nezvýšilo, možná naopak. V Evropské lize Inter senzačně podlehl Hapoelu Beer-Sheva 0:2 a ihned po utkání se začalo spekulovat o konci nizozemského trenéra na lavičce Interu.

Od vedení měl dostat ultimátum, které by si jistě nikdo nepřál. Udělej alespoň bod proti Juventusu, jinak končíš. Jenže jakékolik ultimáta či spekulace rázně odmítá sportovní ředitel klubu Piero Ausilio.

"Mohu říci, že je to nesmysl. Musíme méně mluvit a více pracovat, je toho hodně před námi. De Boer přišel nedávno a neměl s týmem zatím moc času," vyjádřil se Ausilio.

"Není to snadné, když máte tak málo času. Trpělivost je v tuto chvíli důležitá," dodal Ausilio. Přesto se mluví o tom, že by De Boera v brzké době mohl nahradit Fabio Capello.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články