Zpět na » Serie A » Pazzini: Nezapomenutelný den!

Serie A - Pazzini: Nezapomenutelný den!

0

Líbilo se

25.03. - Mladý italský kanonýr vstřelil včera hattrick na novém Wembley. Zařídil tak remízu Anglie s Itálií v zápase týmů do 21 let. +video Pazziniho branek

Giampaolo Pazzini vstřelil včera nejen nejrychlejší branku v historii Wembley, ale hlavně vstřelil hattrick v zápase, který otevíral zrekonstruovaný stánek anglické reprezentace.

"Tohle jsem vážně nečekal. Je to nepopsatelný pocit." prohlásil útočník Fiorentiny po zápase. "Už jsem hrál na spoustě skvělých stadionů, ale tenhle je něco extra. Když jsem vstřelil tři branky a angličtí fanoušci mi tleskali ve stoje, bylo to něco fantastického. Nezapomenutelný den!" liboval si Pazzini.

Během druhého poločasu byl parťákem Pazziniho na hrotu další talent italského fotbalu, Arturo Lupoli. Lupoli pravděpodobně v létě přestoupí do Fiorentiny, proto si mohli hráči vyzkoušet budoucí souhru. Navíc ze zálohy je podporoval další hráč Fialek, Riccardo Montolivo.

Pazzini byl s výkonem možného budoucího spoluhráče spokojen:"Určitě bude skvělou posilou Fiorentiny." řekl stručně mladý kanonýr.

Pokud Lupoli skutečně do Florencie přestoupí, bude mít Fiorentina ve svém útoku o kanonýry postaráno dlouho dopředu.

Video Pazziniho branek:

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články