Zpět na » Serie A » Jankulovski v Miláně ještě čtyři roky

Serie A - Jankulovski v Miláně ještě čtyři roky

0

Líbilo se

25.03. - Defenzivní fotbalista Marek Jankulovski doufá, že po podpisu nového kontraktu s AC Milán odehraje v dresu Rossoneri ještě další čtyři sezony.

Odchovanec ostravského Baníku nedávno podepsal smlouvu do roku 2011, čehož si nesmírně váží. Zároveň věří, že se bude i nadále v milánském velkoklubu prosazovat.

"Až mi vyprší tento kontrakt, bude mi čtyřiatřicet let a bude pravý čas přemýšlet o konci kariéry," prohlásil reprezentační obránce. A dále pokračoval: "Může se stát cokoliv, ale myslím, že tohle je můj poslední kontrakt."

Marek Jankulovski se v minulé sezoně do základní sestavy dostával jen sporadicky, ale v poslední době se stal klíčovým hráčem Milána a tím se zařadil po bok takových velikánů jako jsou Kaká či Ronaldo. I přesto zůstává skromný a právě tyto dva hráče označuje za nejlepší hráče AC Milán.

Krajní obránce či záložník působil v Itálii před AC Milánem v Udinese. Tam byl asi největší hvězdou týmu. Dlouho se o něj prali Juventus a Inter Milán, ale Jankulovski nakonec zamířil do milánského AC.

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články