Zpět na » Serie A » Jovetič už nemá v Interu místo. Vrátí se do Fiorentiny, aby případně nahradil Rossiho?

Jovetič už nemá v Interu místo. Vrátí se do Fiorentiny, aby případně nahradil Rossiho?

Jovetič už nemá v Interu místo. Vrátí se do Fiorentiny, aby případně nahradil Rossiho? © news-football.net - Stevan Jovetič

0

Líbilo se

24.08. - Zajímavá výměna se rýsuje mezi Fiorentinou a Interem Milán. Stevan Jovetič ztratil své místo v Interu a nejspíš se vrátí do Fiorentiny, kde prožil své nejlepší období kariéry. Za něj by Inter mohl získat Giuseppe Rossiho, o kterého má zájem.

V roce 2008 přišel Stevan Jovetič do Fiorentiny a prožil zde nejlepší léta své kariéry. Fialky za něj zaplatily jen 8 milionů eur, o pět let později do Manchesteru City stěhoval za rovných 30 milionů eur.

Jenže po nepovedeném angažmá se vrátil do Itálie, zájem o něj projevil Inter Milán. Ten si zřídil i povinnou výkupní klauzuli, kterou již aktitoval a tak se v lednu stane Jovetič hráčem Interu.

Vedení Nerazzurri o něj ale nestojí a snaží se ho prodat za necelých 15 milionů eur, tedy za částku, kterou vyplatí Manchesteru City.

A o jeho služby se znovu přihlásila Fiorentina. Ta by přitom nemusela nic platit, ba naopak. Inter má zájem o Giuseppe Rossiho, jemuž fialky překvapivě také příliš nebrání k přestupu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články