Zpět na » Serie A » Ancelotti by chtěl v budoucnu trénovat Itálii

Serie A - Ancelotti by chtěl v budoucnu trénovat Itálii

0

Líbilo se

23.03. - Trenér AC Milán Carlo Ancelotti potvrdil, že by mohl převzít vedení národního týmu Itálie po Robertu Donadonim. Spekuluje se o tom, že Donadoni nemá pevné místo na lavičce Itálie.

Současný kouč Rossoneri se nikdy netajil přáním vést národní mužstvo. Je to jeho velký sen a svými slovy potvrzuje, že by se této šance chopil velmi rád. Zvlášť poté, co je ohrožena budoucnost Donadoniho.

"Až Roberto Donadoni skončí svou misi v národním mužstvu, rád bych nastoupil po něm," citoval Ancelottiho deník Daily Record před střetnutím Itálie se Skotskem, které se uskuteční ve středu.

Donadoni převzal tým před začátkem kvalifikace o Euro 2008. Nahradil Marcela Lippiho, který s mužstvem vyhrál Mistrovství světa v Německu. Po šampionátu se rozhodl skončit.

Ĺ éf italského fotbalového svazu Luca Pancalli však vyjádřil současnému kouči "Squadrra Azurri" důvěru a věří, že tým utkání se Skotskem zvládne. "Robertu Donadonimu věřím," nechal se slyšet Pancalli.

Italové na tom v 2.kvalifikační skupině nejsou zrovna nejlépe a patří jim po čtyřech zápasech nepostupová třetí příčka. Před Italy jsou Francouzi a Skotové. Domácí souboj se Skoty proto bude velmi důležitý!

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články