Zpět na » Serie A » Malesani chválí Čechy

Serie A - Malesani chválí Čechy

0

Líbilo se

24.03. - Udinese si na reprezentační přestávku naplánovalo přátelský zápas. Friulani se utkali se slovinským týmem Nova Gorica a zvítězili 2:1. Trenér Udine Alberto Malesani po zápase pochválil oba české hráče.

Trenér Malesani nasadil do každého poločasu jinou jedenáctku. Branky padaly v první půli. Za Udine se trefili Barreto z penalty a druhou branku přidal český obránce Tomáš Zápotočný.

Trenér Udine byl po zápase zjevně spokojený. "Viděl jsem velmi dobré věci na mém týmu. Chtěl jsem dát prostor mladým hráčům, což jsem udělal. Musím říct, že jsem se všemi spokojen. I mladí kluci z Primavery podali dobrý výkon."

Alberto Malesani vyzvedl výkon obou českých hráčů:"Sivok a Zápotočný se velmi rychle aklimatizovali. Nyní už skvěle spolupracují a rozumí si s týmem, to je skvělé. Dnes oba podali výborný výkon a věřím, že jsou schopni podávat skvělé výkony i v Serii A."

Udinese - Nova Gorica 2-1 (5' Barreto z pen., 32' Zápotočný - 43' Nikolič)

UDINESE první poločas: Casazza; Zapotočný, Zapata, Gotti, Lukovic; Pinzi, Sivok, D’Agostino, Siqueira; Barreto, Tiboni
UDINESE druhý poločas: De Sanctis; Motta, Sissoko, Gotti (80' Galinelli), Dossena; Surraco, Pinzi, Fornaio, Matute; Osso Armellino, Tano
NOVA GORICA: Kovacevic S.; Suler, Nikolic, Jogan; Brajic, Sturm (Dedic), Kovacevic N. (Rutuscek), Krsic, Kovacevic M. (Kalakovic); Nikeziz, Velikonja

Zdeněk Leitkep / udinese.it, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články