Zpět na » Serie A » Chimenti se vrací zachránit Cagliari

Serie A - Chimenti se vrací zachránit Cagliari

0

Líbilo se

23.03. - Po čtyřech měsících problémů s ramenem je gólman Antonio Chimenti připraven k návratu mezi tyče Cagliari. Pro Sardy přichází uzdravení jedničky právě včas. Giampaolovi svěřenci se nacházejí v tabulce pouhé tři body nad sestupovým pásmem.

Antonio Chimenti si zachytal naposledy ve 13. kole proti Empoli. V 18. minutě tohoto utkání si při Vannuchiho gólové šanci poranil rameno. Později byl operován. Mezi tyčemi jej v době nepřítomnosti nahradil o čtyři roky mladší Fortin.

Chimenti ve třinácti zápasech inkasoval dvanáctkrát a Marco Fortin v šestnácti utkáních dvacetkrát. Lze předpokládat, že nyní Fortin opět přenechá své místo v sestavě staršímu kolegovi. Chimenti již v tomto týdnu odchytal přátelský zápas s amatérským Villacidrese.

Chimenti má za sebou dlouhou kariéru a jeho zkušenosti mohou pomoci Cagliari k záchraně. V Serii A začínal v dresu římského AS, odkud se přesunul do Lecce. Již jako zkušený mazák kryl tři sezóny v Juventusu záda Gianluigimu Buffonovi. Odtud již zamířil na Sardinii. Rodák z Bari proslul jako úspěšný likvidátor penalt. Nebojí se navíc skočit po žádné střele.

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články