Zpět na » Serie A » Trofeo TIM pro Celtu Vigo, Španělům stačila jediná branka

Trofeo TIM pro Celtu Vigo, Španělům stačila jediná branka

Trofeo TIM pro Celtu Vigo, Španělům stačila jediná branka © www.lapresse.it - Celta Vigo slaví titul.

0

11.08. - Poprvé v historii se turnaje Trofeo TIM účastnil jiný než italský celek. A hned z toho je vítězství, španělské Celtě Vigo stačila k triumfu jediná branka do sítě Sassuola.

Poprvé v historii se tohoto turnaje účastnil zahraniční celek. Inter Milán byl nahrazen španělskou Celtou a ihned tento klub získal trofej.

V prvním utkání sice nestačil na AC Milán, po penaltách prohrál 1:0. Jenže ve druhém utkání skóroval po čtvrthodině Dražič a zajistil Celtě další body.

V posledním utkání tak Sassuolu téměř o nic nešlo, zvítězit již nemohla. To AC Milánu by výhra stačila ke třetímu triumfu v řadě.

Už ve druhé minutě proměnil penaltu Niang a v desáté minutě se trefil i podruhé. Vypadalo to na snadnou záležitost, ale Sassuolo duel dokonale otočilo.

Trio Falcinelli - Politano - Trotta rozhodlo o tom, že pohár převzala španělská Celta Vigo. První účast, první triumf.