Zpět na » Serie A » Přestupové spekulace: Koulibaly bude vyřešen do konce týdne, Wenger jde po Bonym, Real zkoušel znovu De Geu

Přestupové spekulace: Koulibaly bude vyřešen do konce týdne, Wenger jde po Bonym, Real zkoušel znovu De Geu

Přestupové spekulace: Koulibaly bude vyřešen do konce týdne, Wenger jde po Bonym, Real zkoušel znovu De Geu © express.co.uk - David de Gea

2

Líbilo se

11.08. - BULVÁRNÍK Do konce přestupového okna zbývají už jen necelé tři týdny a tak kluby finišují na konečné podobě svých kádrů. Největší přestup léta - Paula Pogbu - sice máme za sebou, ale pořád ještě zbývá rozřešit mnoho dalších přestupových spekulací.

Arsenal nepochodil s nabídkou za Mahreze a nabízí víc

Londýnský Arsenal se všemožně snaží posílit svoji útočnou vozbu a z toho důvodu se obrátil i na vedení mistra anglické ligy Leicester City. Středem zájmu byl Riyad Mahrez. Za něj Gunners nabízeli 30 milionů liber, ovšem Foxes nechtějí oslabit před novou sezónou svůj tým a nabídku odmítli. Arsenal proto svoji nabídku o pět milionů liber navýšil. (zdroj: L´Equipe)

Barcelona si zajistila preferenční volbu na Manolase

Barcelona si zajistila preferenční právo na koupi obránce AS Roma Kostase Manolase, jakožto součást hostování Thomase Vermaelena z kádru azulgranas mezi Vlky. O hráče měly velký zájem Manchester City, Manchester United a především Chelsea. Jenže všechny naděje jim může vzít katalánský klub, který může řeckého reprezentanta získat v případě, že vyrovná nabídku jakéhokoliv klubu. (zdroj: Gazzetta)

Budoucnost Koulibalyho by měla být známa do konce týdne

Manažer Chelsea Antonio Conte chce vyztužit střed obrany a momentálně si jako cíl číslo jedna stanovil zadáka Neapole Kalidoua Koulibalyho. Toho ovšem Neapol nechce prodat a údajně odmítla i lukrativní nabídku ve výši 42,5 milionů liber. Blues se ale nevzdávají a podle tvrzení agenta 25letého fotbalisty nadále probíhají jednání. Nějaký výsledek by snad mohly přinést na začátku příštího týdne. (zdroj: Daily Star)

Ukradne Barcelona Calleriho West Hamu?

Podle všech indícií se měl argentinský útočník Jonathan Calleri přesunout z Bocy Juniors na hostování do West Hamu. Nicméně podle posledních zpráv to vypadá, že by se nakonec mohl hráč stěhovat do Barcelony, která stále touží zapsat na soupisku útočnou posilu. (zdroj: Mundo Deportivo)

Juventus chce Isca

Ačkoliv se před pár dny vyjádřil agent záložníka Realu Madrid Isca v tom smyslu, že jeho klient zůstane ve Španělsku, kde by dokonce chtěl podepsat novou smlouvu, v Itálii pořád kolují zvěsti, podle nichž má velký zájem o Isca Juventus Turín. Ten údajně nabízí 50 milionů eur. (zdroj: Gazzetta)

Real se prý letos opět pokoušel o získání De Gey

Lidé z Manchesteru United médiím prozradili informaci o tom, že madridský Real se letos opět pokoušel získat brankáře Davida de Geu, kterého se loni se závěrem přestupového termínu nepodařilo přivést na San Bernabéu. United ale neměli zájem brankáře pustit. (zdroj: Daily Star)

Wenger prý za Bonyho nabízí 30 milionů liber

Arsenalu se krátí čas přestupového okna a naposledy londýnský klub obdržel nepříjemnou zprávu, podle níž Maura Icardiho z Interu nepustí nový trenér Frank de Boer. Proto shání všude možně a zajímavou volbou by mohl být českému fanouškovi známý útočník Bony Wilfried, jenž je v Guardiolově Manchesteru City nadbytečný. Prý za něj Kanonýří zvažují utrati kolem 30 milionů liber. (zdroj: Tem Talk)

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články