Zpět na » Serie A » Juventus nabídne za Isca, Witselův přestup se odkládá minimálně o rok

Juventus nabídne za Isca, Witselův přestup se odkládá minimálně o rok

Juventus nabídne za Isca, Witselův přestup se odkládá minimálně o rok © fichajes.net - Isco Alarcón

0

Líbilo se

10.08. - Juventus získal 110 milionů eur za Paula Pogbu, peníze částečně využije na přestup Gonzala Higuaína, následně bude usilovat o náhradu za francouzského středopolaře. Přijít by mohl Isco a Mateo Kovačič, naopak přestup Axela Witsela se odkládá minimálně o rok.

Španělský list Mundo Deportivo očekává, že Juventus v nejbližších hodinách nabídne za Isca, který momentálně působí v dresu Realu Madrid.

Isco je dlouhodobým oblíbencem Massimiliana Allegriho a Juventus hledá do středu zálohy více kreativity. Právě to by mohl španělský středopolař přinést.

K tomu by mohl Juventus získat i Matea Kovačiče, bývalý záložník Interu Milán je připraven u Staré dámy jeden rok hostovat, připravena bude i opce na trvalý přestup.

Real Madrid už údajně informoval Juventus o tom, že Isco stojí 40 milionů eur.

A nyní k situaci okolo Axela Witsela. Záložník Zenitu Petrohrad do Juventusu letos nejspíš nepřestoupí, Stará dáma si počká na příští rok, kdy se Belgičan stane volným hráčem.

Zenit tak musí jednat a případně využít nabídky Evertonu, anglický celek nabízel za Witsela 30 milionů eur. Nyní je tedy nejasné, kde v příští sezóně bude Axel Witsel nastupovat.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články