Zpět na » Serie A » Szczesny chce s Vlky bojovat o Scudetto

Serie A - Szczesny chce s Vlky bojovat o Scudetto

Szczesny chce s Vlky bojovat o Scudetto © standard.co.uk - Wojciech Szczesny v dresu římských Vlků.

0

Líbilo se

07.08. - Gólman Wojciech Szczesny si u Římanů prodloužil hostování a v následující sezóně chce s Vlky bojovat o Scudetto. Polský brankář se zároveň znovu těší na spolupráci s trenérem Lucianem Spallettim, se kterým má podle jeho slov výborné vztahy.

AS Řím skončil v loňské sezóně na třetí pozici za Juventusem a Neapolí. Vlci tak proklouzli do play-off předkola Ligy mistrů, kde narazí na Porto.

Polský gólman Wojciech Szczesny, který si nedávno prodloužil hostování o další rok, se ale v rozhovoru rozpovídal o ambicích svého týmu v rámci Serie A.

"Vždy věřím v náš tým. Loni jsme hráli výborně a já jsem si jist, že to půjde i letos, ale už od začátku sezóny," říká polský gólman a připomíná fakt, že AS mělo lepší druhou polovinu sezóny.

"V minulé sezóně jsme měli skvělou druhou polovinu sezóny. Doufám, že na začátku budeme hrát ještě lépe a o Scudetto budeme bojovat. Jsem zde, aby s Římem vyhrál titul," dodává s odhodláním Szczesny.

Ten je zároveň velmi rád, že AS o něj projevilo zájem i do dalšího ročníku. "Ta možnost tu byla a vedení mě chtělo, takže jsem spokojený."

"Spalletti? Měli jsme loni výborný vztah a už se nemůžu dočkat, až se znovu vrhneme do práce," dodal na adresu zkušeného trenéra Szczesny.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články