Zpět na » Serie A » Další střet Spinelliho s Lucarellim

Serie A - Další střet Spinelliho s Lucarellim

0

Líbilo se

22.03. - Kapitán Livorna Cristiano Lucarelli se znovu pustil do konfrontace s prezidentem klubu Aldem Spinellim. Tentokrát už zřejmě naposled, neboť Lucarelli v létě v Toskánsku končí.

Kanonýr a kapitán Livorna Lucarelli nedávno prohlásil, že po sezoně chce dát klubu sbohem a přestoupit jinam. Po úterním odvolání trenéra Arrigoniho Lucarelli znovu vyjádřil podporu bývalému trenérovi a svou nedůvěru ve vedení klubu.

Prezident Spinelli poté prohlásil, že má útočníka plné zuby a že s ním už nikdy nechce jednat. Spinelli přes protesty hráčů vyhodil trenéra Arrigoniho a najal náhradu. Nový trenér Orsi to tak v klubu nebude mít lehké.

"Nemůžeme takhle pokračovat. Není možné, aby si hráči jako Lucarelli vybírali trenéra. To prostě nejde." řekl Spinelli.

Lucarelli zareagoval téměř okamžitě:"Moje kariéra v Livornu končí. Je mi jasné, že se mě prezident Spinelli snaží z klubu vystrnadit, a já mu nebudu dělat žádné problémy. Mám na pozici klubu svůj podíl, dal jsem 85 branek v tomhle dresu. Dřív jsem zde chtěl zůstat do konce kariéry, zjevně jsem se mýlil." doplnil 31 letý útočník.

Lucarelli do Livorna přišel před sezonou 2003-04 a poprvé po padesáti letech pomohl klubu do Serie A. V létě odmítl nabídku Zenitu Petrohrad a rozhodl se zůstat v Toskánsku. Nyní jeho pobyt v Livornu pomalu končí.

Zdeněk Leitkep / channel4.com, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články