Zpět na » Serie A » Serie B vychovává nové kanonýry

Serie A - Serie B vychovává nové kanonýry

0

Líbilo se

22.03. - Kvalitních střelců není nikdy dost, a to ani v Serii A. V příští sezóně se konkurence mezi útočníky na úrovni nejvyšší soutěže zvýší. O posunutí laťky směrem vzhůru by se mohli postarat mladí hráči aktuálně působící v Serii B. Palladino, Cacia a Papa Waigo s velkou pravděpodobností do elitní soutěže postoupí nebo přestoupí.

Raffaele Palladino ohromil Itálii hattrickem proti Triestině. List La Gazzetta dello Sport rázem srovnává Palladina s Ibrahimovicem. Jiní novináři vyrukovali na italského juniora s dotazem, zda je připraven v týmu bianconeri nahradit Francouze Trezegueta. Raffaele odpovídá opatrně a netají svůj obdiv k dlouholeté opoře Juventusu. Určitě si je ovšem vědom, že díky Trezeguetově přítomnosti u bianconeri má omezené možnosti prokázat svůj talent. Na hřiště se dostal 16krát a 8krát vsítil branku. Juventus s velkou pravděpodobností postoupí do Serie A a bude shánět nové posily. Pokud na Palladina v týmu nezbude místo, mohl by nalézt uplatnění jako hostující hráč v některém z menších klubů.

Slibnou budoucnost má před sebou i třiadvacetiletý Daniele Cacia z Piacenzy. Na soupisce severoitalského týmu v Serii A byl již v sezóně 2001/02, ale do hry nezasáhl. Prošel italskými reprezentačními týmy do 17-ti a 19-ti let. V letošním ročníku Serie B zaznamenal deset tref. V posledním proti Frosinone si vysloužil komplimenty za svůj hattrick. O Caciu se nyní zajímají přední týmy Serie A - Lazio a Fiorentina.

Zatímco Palladino a Cacia mají velkou šanci zahrát si Serii A v dresu současných chlebodárců, Pepe Waigovi pomůže do nejvyšší soutěže nejspíš pouze přestup. Senegalcovy služby by uvítalo Palermo. Autor dvanácti gólů z Ceseny se totiž zamlouvá prezidentovi Zamparinimu. Dalším zájemcem o služby Ndiaye Papa Waiga je Fiorentina a Atalanta.

/ sportal.it; it.sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články