Zpět na » Serie A » Zambrotta by mohl přestoupit do AC

Serie A - Zambrotta by mohl přestoupit do AC

0

Líbilo se

21.03. - Gianluca Zambrotta si v této sezóně poprvé v kariéře vyzkoušel zahraniční angažmá. Po nasbírání cenných zkušeností ve slavné Barceloně by se mohl vrátit opět na Apeninský poloostrov. Více než Zambrottův návrat do Juventusu je pravděpodobný jeho přestup do milánského AC.

Milánské AC by rádo přihodilo Zambrottu do nákupního koše, který si chce odvézt z Barcelony, společně s Ronaldinhem. Italský reprezentant se k zájmu Berlusconiho týmu vyjádřil stručně: "Chci uzavřít kariéru v Itálii a rossoneri jsou mým oblíbeným týmem. Nikdy neříkej nikdy." Podle slov Gianluky nelze příliš počítat s jeho návratem do Juventusu: "Juventus je pro mě uzavřenou kapitolou, a je to tak správné."

Zambrotta fotbalově vyrostl v provinčním Comu a Bari pod taktovkou Eugenia Fascettiho. Z Apúlie se na sedm sezón přestěhoval do Juventusu. Z Turína odešel po sestupu bianconeri do nižší soutěže. Zambrotta je již od roku 1999 součástí italské reprezentace. Gianluca může nastupovat na levém kraji obrany i zálohy. Na hřišti působí oproti jiným italským fotbalistům nezvykle klidným dojmem.

/ channel4.com; gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články