Zpět na » Serie A » Di Natale podle svého agenta zůstane v Udinese

Di Natale podle svého agenta zůstane v Udinese

Di Natale podle svého agenta zůstane v Udinese © -

0

Líbilo se

21.11. - Italský reprezentant Antonio Di Natale podle svého agenta Bruna Carpeggianiho nepřestoupí do AS Řím v lednovém přestupním termínu.

Ex-neapolský kanonýr má velký podíl na skvělém podzimu Udinese a i díky jeho výkonům pravidelně nakukuje do reprezentace Azzurri. Nedávno se začaly objevovat zprávy, že by Di Natale mohl opustit Eteral City v lednovém přestupním termínu a zamířil do Giallorossi, kteří si letos věří na zisk Scudetta. Jeho agent Bruno Cargeggiani však tyto zprávy vyvrátil.

" Antonio v lednu neopustí Udinese. Budeme čekat do června, kde bychom se měli s vedením AS Řím sejít v případě, zda-li o mého klienta opět projeví zájem. Luciano Spaletti a ředitel AS Řím projevili o Di Nataleho zájem, ale je obou stranám jasné, že odchod Antonia z Udinese bude komplikovaný a že vyjednávání potřebuje čas. Jedním z problémů bude asi EURO 2008, kdy cena Di Nataleho určitě stoupne. Nikdo do předu nemůže říct, jak vše dopadne a zda-li AS Řím předloží nějakou lukrativní nabídku, v současné době je však zbytečné mluvit o přestupu mého klienta do AS Řím. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články