Zpět na » Serie A » Ronaldo věří v Adrianův návrat

Serie A - Ronaldo věří v Adrianův návrat

Ronaldo věří v Adrianův návrat © goal.com - Ronaldo

0

Líbilo se

21.11. - Ronaldo věří, že jeho dobrý kamarád Adriano se vrátí do své staré formy a bude opět střílet branky jako na běžícím pasu.

Adriano je v současné chvíli v Brazílii na terapii a do Itálie by se měl vrátit na začátku ledna. Adriano podstupuje léčení kvůli fyzickým a psychickým problémům. Do depresí se dostal po loňské smrti jeho otce. Adriano chce z Interu Milan podle vlastních slov v lednovém přestupním termínu odejít, Ronaldo však věří, že ať už z Itálie odejde nebo ne, zase z něho bude ten kanonýr a postrach soupeřových obran.

" Adriano potřebuje pomoc a potřebuje hrát fotbal. Často s ním teď mluvím, ale sám moc dobře ví, co musí udělat. Já osobně jsem přesvědčený, že se dostane zpět do své bývalé formy. "

Ronaldo je kritizován vedením Interu Milan, že se zajímá o věci, do kterým mu nic není. On sám však tvrdí, že se snaží Adrianovi pouze pomoci.

" Adriano potřebuje od všech podporu, důvěru a hlavně hrát, ale trenér Mancini ho přehlíží. Spekulace, co novináři o jeho trápení píšou jsou přehnané. "

Adriano již několikrát do médií připustil, že od trenéra Manciniho necítí podporu, čímž se jeho deprese prohlubovaly. Začaly se tak objevovat zprávy, že Adriano opustí Itálii a vrátí se do rodné Brazílie. Tyto spekulace však vyvrátil Adrianův agent, který vyloučil odchod do nějakého brazilského klubu.

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dohni - 23.11. Odpovědět

tak ten Ronaldo dopad :(

Bery - 21.11. Odpovědět

No věřit může Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Bery

super image Smajlík 2 , změna je život

berbatov
Související odkazy
Nejnovější články