Zpět na » Serie A » Montella má vyhlédnuté tři posily, přebere Turínu Ljajiče?

Montella má vyhlédnuté tři posily, přebere Turínu Ljajiče?

Montella má vyhlédnuté tři posily, přebere Turínu Ljajiče? © www.asromaradio.it - Adem Ljajič na tréninku AS Řím.

1

Líbilo se

01.07. - Gianluca Lapadula a Vincenzo Montella. To jsou první posily Rossoneri, i když druhé jméno samozřejmě směřuje na lavičku. Montella opustil Sampdorii a v AC už hledá možné adepty na posílení týmu.

S Turínem by mohl AC Milán svést souboj o Adema Ljajiče. Srbský útočník nefiguruje v plánech římských Vlků a v létě se jistě bude stěhovat. Je ale otázkou, kam povedou jeho další kroky. S Montellou už se jednou potkal, v rámci jeho angažmá u fialek.

AC Milán má o něj zájem stejně jako o záložníka Fernanda, který pracoval pod Montellem v Sampdorii. Brazilský středopolař je hráčem Dorie jen jednu sezónu, nyní se o něj kromě Rossoneri zajímá i Spartak Moskva.

Třetí posilou by mohl být Piotr Zielinski. Hráč Udinese měl údajně velmi blízko k dohodě s Neapolí a sám polský reprezentant jednal s Jürgenem Kloppem o možném přestupu do Liverpoolu.

Dvaadvacetiletý záložník, který letos hostoval v Empoli a nastřílel pět branek, je v hledáčku dvaačtyřiletiletého trenéra. Uvidíme, kolik posil nakonec nový kouč Rossoneri získá.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články