Zpět na » Serie A » Weir chválil spoluhráče Boyda

Serie A - Weir chválil spoluhráče Boyda

0

Líbilo se

19.03. -

Zadák glasgowských Rangers, David Weir, označil střelce z Ibroxu, Krise Boyda, nejlepším útočníkem, s jakým měl tu čest nastupovat za jeden tým.

Weir pěl ódy chvály na svého skotského spoluhráče po domácím ligovém zápase proti třetímu týmu tabulky, Aberdeenu, ve kterém Boyd zařídil svémi třemi brankami hladké vítězství pro Gers v poměru 3:0.

Krisi Boydovi se podařilo vsítit hattrick v rozmezí pouhých dvaceti tří minut.

Boyd dokonale zužitkoval skvělou spolupráci se svými spoluhráči a díky jejich skvělým přihrávkám vstřelil již v rámci první půle tři góly, které určily i konečný výsledek tohoto šlágru kola. Weir, který hrál při svém působení v anglickém Evertonu i po boku takové hvězdy, jakou je Wayne Rooney nemohl najít slova chvály na svého nynějšího spoluhráče.

"Je skvělé, když hrajete v týmu s někým, komu se lehce daří proměňovat své šance. Výrazně to pomáhá celému týmu." uvedl obránce Gers.

"Vstřelení gólu je ve fotbale jednou z nejtěžších věcí, ale Kris je od přírody fotbalový zabiják. Vstřelení gólu se pro něj zdá být velmi snadné."

"Kris ví, z jaké pozice je reálné dát gól a rovněž si i velmi věří, což z něj dělá přirozeného kanonýra." dodal spokojený Weir.

Lukáš Jakubec / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články