Zpět na » Serie A » Lazio má formu a míří do LM

Serie A - Lazio má formu a míří do LM

0

Líbilo se

20.03. - Lazio v neděli výhrou nad Empoli potvrdilo oprávněnost setrvání na třetí pozici. Biancocelesti neztratili bod již pošesté v řadě. Aktuálně jsou tak týmem s nejlepší formou v Serii A. Respekt u soupeřů vzbuzuje zejména útočná dvojice Rocchi - Pandev. I díky společných 23 trefám tohoto dua má Lazio úspěšně nakročeno do Ligy mistrů.

Naposledy Rossiho tým nedosáhl na výhru v Bergamu, kde remizoval 0:0. Série neporazitelnosti se v případě Lazia po nedělním utkání s Empoli prodloužila na jedenáct utkání. Biancocelesti naposledy podlehly Interu. To však bylo ještě v roce 2006. V roce 2007 v italské lize neprohrálo pouze Lazio a právě Inter. Po utkání s Empoli složil Delio Rossi svým svěřencům poklonu: "Současné umístění v tabulce je pro nás velmi důležité a je odměnou pro naše hráče za práci, kterou v posledních dnech vykonali."

Lazio je třetí se 49 body. Přitom bylo na začátku sezóny penalizováno odpočtem 3 bodů. Biancocelesti jsou na nejlepší cestě k tomu, aby si v příští sezóně zahráli Ligu mistrů. V milionářské soutěži si římský celek zahrál naposledy v sezóně 2003/2004. Tehdy skončil v základní skupině G na posledním místě za Chelsea, Spartou a Besiktasem.

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články