Zpět na » Serie A » Shrnutí 29. kola Serie A

Serie A - Shrnutí 29. kola Serie A

0

Líbilo se

19.03. - Ve 29. kole potvrdili stabilní formu v této sezóně Pandev z Lazia a Ibrahimovic z Interu. Oba figurují v sestavě kola. V nejlepší jedenáctce má své místo i Frey, který vychytal římské AS. Francouz si zaslouží i ocenění hráče víkendu. Uvnitř článku: Jedenáctka 29. kola + video

Hráč kola: Sebastien Frey
Sebastien Frey dnes opět ukázal jak moc užitečným hráčem je pro Prandelliho tým. V dresu oslabené Violy likvidoval šance Tottiho, Manciniho i Perrotty. Výtečně lapal ve vzduchu nebezpečné centry. Na zisku bodu proti druhému týmu Serie A nese Frey lví podíl.

Zápas kola: Lazio - Empoli
Empoli se před 29. kolem nacházelo na paté příčce tabulky a Lazio na třetím. Duel na římském Olympijském stadiónu proto vzbuzoval neobvykle velkou pozornost. Rossiho svěřenci se nenechali zaleknout postavením toskánského týmu v tabulce. Osvědčené duo Pandev a Rocchi zařídilo po první půli vedení Lazia 2:0. Po změně stran inkasovali domácí i hosté. Za Lazio nejprve Manfredini zvyšoval na 3:0 a v nastaveném čase dodal výsledku konečnou podobu Almiron.

Tým kola:
Reggina
Reggina udělala významný krok k záchraně v nejvyšší soutěži. Tým kouče Mazzariho vyhrál v Catanii vysoko 1:4. Poněkolikáte v řadě podal výborný výkon Pasquale Foggia, jemuž hostování v Kalábrii svědčí. V dresu Regginy zazářil v neděli i Amoruso a Modesto. Mezi tyče zamířil jednou úspěšně i Bianchi, který docílil hranice patnácti gólů v sezóně.

Zklamání kola: Pantanelli
I přesto, že Catania obdržela v této sezóně nejvíce branek, gólman Pantanelli byl v průběhu sezóny většinou oporou týmu. V souboji s Regginou v neděli ovšem naprasto pohořel. Za záda propustil čtyři střely. Zvláště s tou Foggiovou by neměl mít problémy ani gólman z přípravky. Gól je ke shlédnutí zde:

Zajímavosti:

  • Do historie Serie A se zapsal další Čech - Tomáš Sivok
  • Massimo Ambrosini zaznamenal třetí gól v této sezóně a i do třetice byl vítězný
  • Toniho ve střelecké tabulce dostihl Bianchi a Ibrahimovic

Jedenáctka 29. kola:

Frey (Fiorentina)
Cordoba (Inter) Gamberini (Fiorentina) Cassani (Palermo)
Rosina (Turín) Ambrosini (AC Milán) D'Agostino (Udinese) Modesto (Reggina)
Ibrahimovic (Inter) Di Natale (Udinese) Pandev (Lazio)


/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články