Zpět na » Serie A » Zidane: Každý tým chce Pogbu, Juventus by mohlo zlomit setrvání Moraty

Zidane: Každý tým chce Pogbu, Juventus by mohlo zlomit setrvání Moraty

Zidane: Každý tým chce Pogbu, Juventus by mohlo zlomit setrvání Moraty © ca.celebrity.yahoo.com - Alvaro Morata

0

Líbilo se

11.06. - Zinedine Zidane potvrdil zájem o Paula Pogbu, ten ale stále zůstává hráčem Juventusu. Změnit by se to mohlo ve chvíli, kdy Stará dáma získá Miralema Pjaniče. A Real Madrid navíc láká italského mistra na Álvara Moratu.

Dva hráči mohou výrazně ovlivnit možný odchod Paula Pogby z Juventusu. Prvních z nich je záložník římského AS Miralem Pjanič, který by mohl posílit Starou dámu už v příštím týdnu za 32 milionů eur.

Druhým hráčem je Álvaro Morata. Španělský útočník je sice hráčem Juventusu, ve smlouvě má ale obsaženou klauzuli, díky které Real Madrid může Moratu získat zpět.

V případě prodeje Paula Pogby by ovšem vedení Realu nechalo Moratu v Juventusu. Kromě Moraty a možných 100 milionů eur by Real byl ochoten obětovat i Matea Kovačiče. Ten přišel minulou sezónu z Interu Milán, v prvním týmu se ovšem výrazněji neprosadil.

K možnému příchodu francouzského středopolaře se vyjádřil i Zinedine Zidane, současný trenér Bílého baletu. "Každý tým chce získat Pogbu, ale on je stále hráčem Juventusu," řekl trenér, který by jistě svého krajana v Realu rád uvítal.

Jisté je, že pokud Pogba Juventus opustí, stane se tak až po evropském šampionátu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články