Zpět na » Serie A » Quagliarella a Tonetto jsou reprezentačními nováčky

Serie A - Quagliarella a Tonetto jsou reprezentačními nováčky

0

Líbilo se

18.03. - Kouč italské reprezentace Roberto Donadoni zveřejnil nominaci na zápas se Skotskem. Mezi pětadvacítkou vybraných jsou i dva nováčci - Quagliarella a Tonetto. Azzurri se budou nyní připravovat na duel kvalifikace na evropský šampionát se Skotskem.

Donadoni povolal dva krajánky - Zambrottu z Barcelony a Cannavara z Realu. Del Piero s Camoranesim zastupují v reprezentaci Serii B. Nejvíce hráčů vysílá do squadry azzurry AC Milán. Mezi rossoneri se Donadonimu zamlouvají Oddo, Bonera, Ambrosini, Pirlo, Gattuso a Gilardino.

Ačkoliv ve výběru je zatím 25 hráčů, kouč tým během týdne zredukuje zřejmě na 20 až 22 členů. Ti pak budou připraveni zasáhnout do kvalifikačního utkání se Skotskem 28. března v Bari.

Donadoni se tentokrát nemůže spolehnout na zraněného Grossa a Iaquintu. Francesco Totti svůj návrat do reprezentace zatím odkládá, chce se soustředit na klubové povinnosti.

Nominace italské reprezetace:
Brankáři: Buffon (Juventus), Amelia (Livorno), Abbiati (Turín); obránci: Tonetto (AS Řím), Oddo (AC Milán), Zambrotta (Barcellona), Barzagli (Palermo), Materazzi (Inter), Cannavaro (Real Madrid), Bonera (AC Milán), Pasqual (Fiorentina); záložníci: Mauri (Lazio), Ambrosini (AC Milán), De Rossi (AS Řím), Gattuso (AC Milán), Pirlo (AC Milán), Semioli (Chievo), Perrotta (AS Řím), Camoranesi (Juventus); útočníci: Quagliarella (Sampdoria), Rocchi (Lazio), Toni (Fiorentina), Gilardino (AC Milán), Del Piero (Juventus), Di Natale (Udinese).

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články