Zpět na » Serie A » Sivokova premiéra byla vítězná

Serie A - Sivokova premiéra byla vítězná

0

Líbilo se

19.03. - U českých fotbalistů v Serii A zavládla o tomto víkendu spokojenost. Tři se radovali z vítězství a Ujfaluši pomohl Fiorentině uhájit čisté konto proti římskému AS. Hlavní událostí je ovšem premiéra Tomáše Sivoka v dresu Udinese.

Tomáš Zápotočný se postupně začíná adaptovat na italský fotbal. V obraně si pohlídal útočníky Livorna a reputaci si pokazil pouze žlutou kartou za faul na Fioreho. Sivok byl při premiéře v Serii A blízko ke gólu. Jeho hlavičce chybělo pár centimetrů, aby skončila v síti. V 73. minutě byl bývalý sparťanský kapitán vystřídán De Martinem. Oba čeští zástupci v Udinese obdrželi od serveru datasport.it známku 6. Češi pomohli Malesaniho týmu utnout sérii šesti utkání bez výhry. A to hned debaklem 4:0 v neprospěch Livorna.


Marek Jankulovski asistoval týmu rossoneri u výhry 1:0 nad Atalantou. V lombardském derby se tentokrát zaměřil spíše na defensivní úkoly. Kouč Brückner z české reprezentace může být s aktuální Markovou formou spokojen. Jankulovski obdržel od reportérů Datasportu známku 6.

Stejné hodnocení se mohl dočíst i Tomáš Ujfaluši z Fiorentiny. Ten se jako jediný český zástupce neradoval z výhry. I přesto může být spokojen. Podařilo se mu ubránit nebezpečné dravce římského AS v oslabení o jednoho hráče. Přesto jeho spoluhráči v zadních řadách - Pasqual a Gamberini - vynikli proti giallorossi více.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články