Zpět na » Serie A » Inter chce hvězdy zdrceného Říma!

Serie A - Inter chce hvězdy zdrceného Říma!

0

Líbilo se

13.04. - Sotva se římské AS zvedá ze země po drtivé porážce v Manchesteru, začínají se kolem hvězd giallorossi motat agenti Interu jako supi. Massimo Moratti chce do Milána přivést z italské metropole záložníka Manciniho a obránce Chivua. + video

Mancini má v Římě smlouvu do roku 2008 a jeho rumunský kolega je u AS vázán ještě o rok déle. Inter je podle serveru sportnews.it ochoten nabídnout za oba fotbalisty dohromady 40 miliónů eur. Brazilce Manciniho by v Interu úkoloval jeho italský jmenovec, trenér Roberto.

Do Říma by se místo peněz mohl stěhovat brazilský kanonýr Adriano. Ten zažívá v současné době nepovedenou sezónu. Dlouho nehrál kvůli zranění, nedává góly a s vedením týmu se dostal do konfliktu kvůli své nedbalé životosprávě.

Giallorossi budou zajisté na odchod hlavních opor schopni zareagovat velmi rychle. Již nyní vysílají signály o nákupu brazilského obránce Cicinha (Real Madrid) a Francouze Jeremyho Mathieua (Toulouse). Po útočnících se kouč Spalletti rozhlíží přímo v Itálii. Líbí se mu Esposito z Cagliari a Di Natale z Udine.

Manciniho památný gól v Lyonu

/ sportnews.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články