Zpět na » Serie A » Buffon a Trezeguet zůstávají v Juventusu

Serie A - Buffon a Trezeguet zůstávají v Juventusu

0

Líbilo se

12.04. - Vedoucí celek Serie B Juventus Turín si udržel své hvězdy Gianluigiho Buffona a Davida Trezegueta i pro příští sezonu. Juvetus tak dělá první kroky k tomu, aby byl příští rok v nejvyšší soutěži velmi silný.

Budoucnost obou hráčů v turínském klubu byla nejistá. Gólman Buffon se dlouho rozhodoval, zda prodlouží smlouvu. Francouzský útočník Trezeguet se zase dožadoval vylepšení stávajícího kontraktu.

O brankře Buffona má dlouhodobě zájem milánský Inter, ale prezident Juventusu Giovanni Coboli Gigli se dlouholeté opory Bianconeri vzdát samozřejmě nechce, a proto doufal, že se italský reprezentat rozhodne zůstat v Juventusu.

Turínský klub chce příští sezonu opět usilovat o nejvyšší mety a udržením těchto dvou hráčů si určitě pomohl. K tomu samozřejmě bude potřebovat další posily.

Coboli Gigli se nechal slyšet, že rozhodnutí, zda zůstat či nezůstat, nechal na Buffonovi, přestože by byl velmi nerad, kdyby odešel pryč. K vylepšení kontraktu Trezegueta řekl: "Sportovní ředitel má za úkol pečovat o hvězdu typu Trezegueta a musí mu nabídnout takové podmínky, aby byly pro něj zajímavé."

Juventus tak oběma hráčům ukázal, jak si je nesmírně cení, což je dobré jak pro klub, tak pro samotné hráče.

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články