Zpět na » Serie A » Nahradí Dainelliho Cacapa?

Serie A - Nahradí Dainelliho Cacapa?

0

Líbilo se

12.04. - O kapitána Fiorentiny, Daria Dainelliho, má vážný zájem Juventus Turín, který si úterní výhrou nad Neapolí již téměř zajistil účast v příštím ročníku Serie A. Fiaoloví se proto poohlížejí po náhradě za svoji oporu. Ujfalušiho parťákem v obraně by se mohl stát Brazilec Caçapa. Caçapa působí v současné době v nejsilnějším francouzském týmu Olympique Lyon.

Dario Dainelli (ročník 1979) nepatří k fotbalistům, kteří by byli středem zájmu médií a klubových fanoušků. Na hřišti odvádí zejména černou práci. Její výsledky ocenil například kouč Donadoni, jenž Daria povolal do reprezentačního týmu v září 2006 na dvojzápas s Litvou a Francií. Za squadru azzurru ovšem Dainelli odehrál zatím jediné utkání, a to rok před tím proti Ekvádoru. Dainelli v Itálii oblékl mimojiné i dres Lecce, Brescie a Verony. Za Fiorentinu hraje od roku 2005. Kromě Juventusu se o kapitána Violy údajně zajímá i římské AS, Sampdoria a Inter.

Dainelli nyní jedná s Fiorentinou o prodloužení současné smlouvy. Podle italských médií bude toskánský klub stát obnovení kontraktu s vlastním kapitánem navýšení obráncovy mzdy téměř o polovinu.

Třicetiletý Brazilec Caçapa (ročník 1976), který by mohl Dainelliho nahradit, působí ve francouzské lize již od roku 2000. V této sezóně získal francouzské občanství, a ve Fiorentině by se na něj tedy nevztahovala hranice pro maximální počet cizinců (fotbalistů s občanstvím mimo EU) na soupisce.

/ tuttomercatoweb.com; it.yahoo.sports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články