Zpět na » Serie A » Kdo uloví Pantera do své klece?

Serie A - Kdo uloví Pantera do své klece?

0

Líbilo se

11.04. - O tom, že je Cagliari pro Davida Suaza příliš malým klubem, se v Itálii spekuluje již několik let. Letos už by však přestupu útočníka z Hondurasu "za lepším" nemělo nic bránit. Suazo má dveře otevřeny nejen do předních italských týmů. Po útočníkovi s přezdívkou Panter prahnou i pravidelní účastníci evropských pohárů za hranicemi Itálie.

Suazo byl hlavním strůjcem úspěchu týmu ze Sardinie na půdě Palerma o tomto víkendu. Deset tref Hondurasana v letošním ročníku Serie A pomáhá Cagliari přežít v nejvyšší soutěži. "Nyní jsem spokojen, že mohu pomáhat Cagliari, ale doufám, že poté přestoupím do velkého klubu"; upřesnil posloupnost svých cílů fotbalista červenomodrých.

O neuvěřitelně rychlého a průbojného útočníka dlouhodobě usiluje milánské AC. Zamlouvá se i římskému AS, Interu nebo Juventusu. Cagliari v létě obdrží nejspíš i nabídky ze zahraničí. Suazových služeb by rád využil Manchester, Real nebo Sevilla. Kapitán reprezentace Hondurasu zazářil zejména v loňské sezóně. S 22 trefami vytvořil nový klubový rekord Cagliari. V anketě Oscar byl vyhodnocen společně s Kaká nejlepším cizincem v Serii A.

Videoprofil Suaza

/ eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články