Zpět na » Serie A » Bude se Rosina stěhovat do Říma?

Serie A - Bude se Rosina stěhovat do Říma?

0

Líbilo se

07.04. - Římské AS má jednou nohou nakročeno do dalšího ročníku Ligy mistrů. "Vlci" se proto poohlížejí po posilách, které by mohly v příští sezóně zaručit klubu úspěch. Celku giallorossi se zamlouvá mladý ofensivní záložník Alessandro Rosina. Současná opora Turína nemá zatím zkušenosti z velkých klubů, a nabídka AS by pro něj tedy mohla být vábivým lákadlem. + video

Ačkoliv Turínu se v této sezóně příliš nedaří, Rosina podavá velmi kvalitní výkony. Ke střeleckému účtu svého týmu přispěl osmi brankami a je jeho nejlepším kanonýrem. V Turíně je po Arditovi průbežně druhým nejlépe známkovaným fotbalistou. Na hřišti Rosinu, který preferuje střelu levou nohou, jen stěží přehlédnete. Je nezaměnitelný svojí holou lebkou a malou výškou (měří 1,68 metru). Turínšti fanoušci mu vymysleli přezdívku Rosinaldo. Rosina pochází z mládežnické líhně Parmy. Před přestupem do piemontské metropole působil krátce na hostování ve Veroně.

Představitelé klubu přezdívaného Granata by rádi prodloužili s Rosinou smlouvu. To však nebude vůbec snadné. Třiadvacetiletý reprezentant italské juniorky má povědomí o tom, že v létě může očekávat lukrativní nabídky od významných mužstev z celé Evropy.

Videoprofil Alessandra Rosiny

/ alessandrorosina.it; sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články