Zpět na » Serie A » Calcio umí i pobavit

Serie A - Calcio umí i pobavit

0

Líbilo se

06.04. - Přestože mnozí fotbaloví příznivci chápou zápasy na zeleném trávníku jako otázku života a smrti, tato hra a její aktéři jsou vděčným zdrojem zábavy a legračních situací. V tomto článku přinášíme našim čtenářům výběr pěti videí, která mají prokázat, že i italský fotbal přináší řadu komických situací. Přejeme příjemnou zábavu!

Rozsáhlý sestřih úsměvných momentů přímo z hrací plochy
Sestřihů se zábavnými momenty z fotbalových utkání se na internetu objevuje celá řada. Možná proto v následujícím videu uvidíte některé již známé záběry. Jelikož původcem sestřihu je italský fanoušek, obsahuje video i několik povedených obrázku ze Serie A.

Cassano - Capellův imitátor
Antonio Cassano zažívá v Realu Madrid pod koučem Capellem těžké časy. Pod svým krajanem si ve španělské lize zahrál jen sedmkrát. Přesto Cassano neztratil smysl pro humor. Baví se na účet svého kouče. Ve skupince spoluhráčů z Realu imituje vytříbenou gestikulaci Fabia Capella. Cassanovo představení rozesmálo například Cannavara, který má s italským koučem zkušenosti již z Juventusu. Nakonec se k imitaci svého "nadřízeného" připojují i další fotbalisté bílého baletu.

Squadra Azzurra na tréninku
Reklama původně prezentovala speciální číslo deníku The Guardian před Eurem 2004. Ačkoliv aktéři spotu představují anonymní fotbalový tým, řada domýšlivých fanoušků usoudila, že se jedná o italskou reprezentaci. Proč asi? Wink

Totti - hvězda reklam
Hvězda formátu Franceska Tottiho je vděčným objektem pro každou reklamu. Totti se televizních spotech projevuje jako schopný bavič. Stal se součástí reklamy na limonádu, mobilního operátora nebo televizní společnost. Právě tento spot můžete shlédnout níže. Není naším cílem propagovat tuto značku, ale pozornému divákovi její jméno neutajíme. Spot má vyjadřovat všudypřítomnost fotbalu.
Nezaujatý komentátor
Tiziano Crudeli je sportovní komentátor a zapřísáhlý fanoušek milánského AC. Svým emocím nechává volný průchod. Radost z gólu si užívá naplno. Zároveň si nenechá ujít žádnou příležitost urazit příznivce jím nenáviděného Interu.

/ youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články