Zpět na » Serie A » Ljajič by rád zůstal v Interu Milan

Ljajič by rád zůstal v Interu Milan

Ljajič by rád zůstal v Interu Milan © pulse.com.gh - Adem Ljajič

0

Líbilo se

06.02. - Hráč AS Řím Adem Ljajič na začátku letošní sezóny odešel na roční hostování do Interu Milan. V milánském celku se mu daří a prozradil, že by rád zůstal v Interu Milan na stálo. Reprezentant Srbska se stal důležitým hráčem základní sestavy týmu Roberta Manciniho a v 19 zápasech vstřelil 3 branky.

"Doufám, že zůstanu v Interu. Je ale příliš brzy o tom nyní hovořit, uvidíme, co se stane," řekl Ljajič.

"Důležité je hrát dobře a přesvědčit Inter, aby mě koupil. Budu mít s vedením Interu pohovor a doufám, že se domluvíme na mém setrvání v klubu."

"S fanoušky zde mám velmi dobrý vztah, stejně jako se všemi spoluhráči."

"Fotbal by nemohl existovat bez fanoušků, protože každý sport je určený pro ně. Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit i v dalším zápase."

Inter v posledních týdnech nezažívá dobré období, když po nepřesvědčivých výsledcích klesl až na 4. místo tabulky Serie A. Ve středu ale Inter porazil Chievo Verona 1:0 a Ljajič doufá, že od této výhry se Inter opět vrátí na vítěznou vlnu.

"Procházíme nyní těžkým obdobím. V prvním třech nebo čtyřech měsících ostatní kluby ztrácely body. Nyní se to stalo nám. Musíme pokračovat v tvrdé práci a výsledky se opět dostaví. Doufám, že středeční vítězství nám pomůže se vrátit na vítěznou vlnu."

Jakub Drakan / soccerway.com

Nejnovější články