Zpět na » Serie A » Sacchi: Kaká zůstane v Miláně

Serie A - Sacchi: Kaká zůstane v Miláně

0

Líbilo se

05.04. - Bývalý kouč AC Milán Arrigo Sacchi je převědčen, že brazilský záložník Kaká bude v Miláně působit i nadcházející sezony. A neodejde tak do Realu, o kterém se vážně mluví.

Sacchi nepochybuje o tom, že by brazilská hvězda nepůsobila v milánském klubu i další sezonu. Prezident Silvio Berlusconi by ho také rád viděl ve svém klubu i v příštích letech.

"Znám Silvia Berlusconiho velmi dobře, a proto můžu říct, že Kaká nepůjde do Realu, protože je v Miláně šťastný a chce zde zůstat," prohlásil Sacchi.

Bývalý trenér Rossoneri také objasňuje problém Realu Madrid, tedy proč nevyhrál v posledních letech žádnou trofej. "Problém Realu není v hráčích. V minulých letech tam přišly hvězdy jako Figo, Roberto Carlos, Ronaldo nebo Beckham. Jinými slovy, v Realu měli nejlepší hráče a nedokázali s nimi vyhrát titul. Ten problém je mnohem hlubší než se na první pohled zdá."

AC Milán po nepříliš dobrých výsledcích v úvodu sezony stoupá tabulkou a v současné době bojuje o pozici, která by mu zajistila účast v Lize mistrů. Také proto by si měl AC udržet hvězdu typu Kaká. Letos v Lize mistrů došel zatím do čtvrtfinále a i když v prvním zápase pouze doma remizoval s Bayernem 2:2, pořád má šanci vyhrát nejcennější evropskou klubovou trofej.

/ FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články