Zpět na » Serie A » Saviola do Turína?

Serie A - Saviola do Turína?

0

Líbilo se

03.04. - Argentinský útočník Javier Saviola by se mohl stát posilou Juventusu Turín. Jeho kapitán Del Piero svůj klub doporučil Ronaldinhovi.

Saviola v současnosti působí v Barceloně, kde ale nepatří ke stálým členům sestavy. Proto se v poslední době často spekuluje o jeho odchodu. Prezident Barcelony Joan Laporta ale prohlásil, že nová smlouva pro Saviolu už je připravena.

Sám Saviola by se zřejmě odchodu z Nou Campu nebránil. Vlastní kromě argentinského občanství i španělské, proto není v zemích Evropské unie považován za cizince. To může být při případném přesunu do Turína výhodou.

Trenér Barcelony Frank Rijkaard Saviolu přiliš nevyužívá. Přednost dostává především Samuel Eto'o, který Saviolu zastiňuje.

Dnešní Corriere dello Sport tvrdí, že Juventus je velmi blízko dohodě s Barcelonou. Pro hráče má být připravena čtyřletá smlouva. Deník také připomíná, že Saviola už pod Deschampsem působil v Monacu, kde se mu dařilo a Deschamps by ho údajně rád přivedl i do Turína.

Kapitán a kanonýr Juventusu Alessandro Del Piero shání jinou posilu. Doporučil Ronaldinhovi, aby se přesunul do Turína.

Ronaldinho je nyní často spojován s přestupem do AC Milána, přestože vedení Barcelony nechce o jeho odchodu ani slyšet. Vedení Milána ale několikrát připustilo, že pokud by byla možnost získat Ronaldinha, určitě by neváhali.

Del Piero by ale Ronaldinhovi Milán nedoporučoval. Podle něho je v Itálii lepší klub.

"Můj vzkaz pro Ronaldinha? Jestli opustí v létě Ĺ panělsko a bude se chtít přesunout do Itálie, nejlepší podmínky bude mít v Juventusu. Jsme mnohem lepší klub než Milán." prohlásil Del Piero.

Trenér Juventusu Deschamps má v létě slíbeno na přestupy až 100 milionů euro, Ronaldinhem v kádru by určitě nepohrdl.

Videoprofil Javiera Savioly:

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články