Zpět na » Serie A » Malesani překvapil - myslí na záchranu

Serie A - Malesani překvapil - myslí na záchranu

0

Líbilo se

03.04. - Trenér Udinese a českých fotbalistů Sivoka a Zápotočného, Alberto Malesani, poněkud překvapil svým výrokem po utkání s Laziem. Ačkoliv jeho klubu chybí tři body k účasti v evropských pohárech, Malesani považuje za hlavní cíl v této sezóně záchranu v nejvyšší soutěži.

Malesani k aktuální situaci klubu poznamenal: "Je to divná a těžká sezóna. Není možné žádat nic jiného než čtyřicet bodu nutných k záchraně."

Malesaniho kritika hráčů za výkon proti Laziu zamířila hlavně do obraných řad. Kouč zřejmě nebyl spokojen ani s hrou Tomáše Zápotočného. "Všechny naše problémy souvisejí s obranou, protože útok stále plní své povinnosti. I proti Laziu se nám vepředu dařilo a dali jsme dvě branky. Za minimum chyb, které jsme napáchali, nás soupeř potrestal;" prohlásil Malesani.

"Na některých detailech ještě musíme hodně zapracovat. Pod mým vedením jsme inkasovali již 17 branek, a to je rozhodně příliš."

S Malesanim lze polemizovat i ohledně výkonu útočných řad Udinese v nedělním utkání. Duo Di Natale - Barreto bylo příliš pasivní. První skóroval pouze z penalty a Brazilec skoro nebyl na hřišti vidět. Více prostoru mohl naopak dostat Iaquinta, jemuž se povedl návrat na ligové trávníky po zranění lícní kosti.

Udinese se nyní musí vyrovnat hlavně se ztrátou D'Agostina, jenž byl za vyloučení v nedělním utkání potrestán zákazem startu ve třech následujích kolech.

/ udinese.it; sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články