Zpět na » Serie A » Mancini: Chceme Toniho, ale ne za Adriana

Serie A - Mancini: Chceme Toniho, ale ne za Adriana

0

Líbilo se

02.04. - Trenér Inter Milán Roberto Mancini potvrdil, že by rád získal kanonýra Fialek Lucu Toniho. Vyvrátil ale možnou výměnu za Adriana.

V posledních dnes se objevili informace o zájmu Bayernu Mnichov o útočníka italské reprezentace. Inter Milán je ale dlouhodobě v první linii zájemců o Toniho služby.

Ăštočník Fiorentiny je už 31 let, přesto by Mancini stál o jeho služby. Podle Manciniho má Toni co dát každému týmu na světě.

Přesto absolutně odmítl možnost, že by se na Toniho příchodu nějakým způsobem "podílel" brazilec Adriano, který je zřejmě z Interu na odchodu.

"Toni je možná nejlepší útočník na světě, ale stále je tu pět let věkového rozdílu. To dělá možnost výměny Toni - Adriano nemožnou. Jestli se pokusíme koupit Toniho, rozhodně nenabídneme Adriana. Budeme se s Fiorentinou dohodnou na finančním vypořádání." říká Mancini.

Inter včera zvýšil svůj náskok na čele tabulky už na 20 bodů. Proto se vedení klubu snaží už připravit na start další sezony a shání případně posily. Protože Inter pravděpodobně opustí útočníci Recoba a Crespo, příchod nějakého útočníka se zdá velmi pravděpodobný.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články