Zpět na » Serie A » Nedvěd kritizuje Zlatana

Serie A - Nedvěd kritizuje Zlatana

0

Líbilo se

25.04. - Český záložník Juventusu Turín Pavel Nedvěd věří, že letošní Scudetto Interu bylo zasloužené. Zároveň ale nijak neocenil výkony svých bývalých spoluhráčů.

Nerazzurii získali své patnácté Scudetto v neděli a uspořádali obrovskou párty pro své přiznivce. Všichni fanoušci i hráči Juventusu se nyní cítí uraženi, protože 'Interisti' uvedli, že Scudetto vyhráli bez podvodů a kráděží.

"Myslím, že vítězství Inter v serii A bylo zasloužené. Ale neskrývám zklamání, když vidím vyjádření a oslavy bývalých spoluhráčů, například Zlatana Ibrahimoviče." řekl Nedvěd.

"Urazil mě fakt, že prohlašují, že vyhráli titul bez kradení a podvádění. Nikdy v životě jsem nic neukradl, vyhráli jsme titul stejně jako oni několikrát před tím. Na tom nic nezmění. Lidé vědí, jak to skutečně bylo. Skutečně jsem nikdy nic neukradl."

Bianconeri jsou na čele Serie B před Neapolí, ale Nedvěd varuje před sebeuspokojením. "Další tři zápasy bude obtížné a důležité. Nevím, kdy si můžeme zajistit postup, musíme jít zápas od zápasu a vyhrávat. A moje budoucnost? Je spojena s Juventusem. Věřím, že klub bude souhlasit. Jsem si jistý, že budeme hrát Serii A, ale nyní se soutředíme na Serii B." dodal Nedvěd.

Biaconeri se chystají v létě nakupovat. Pavel Nedvěd se tak nejspíše dočká spousty nových spoluhráčů.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články