Zpět na » Serie A » Agent chystá přestup Almirona a De Sanctise

Serie A - Agent chystá přestup Almirona a De Sanctise

0

Líbilo se

24.04. - Letošní sezóna se nekompromisně chýlí ke konci a spekulace o přestupech v Serii A nabírají obrátky. Hráčský agent Claudio Vagheggi dnes oznámil, že dva jeho klienty čeká v létě velký přestup. Almiron by se měl z Empoli stěhovat do Juventusu a De Sanctis z Udine do Lazia.

Argentinec Almiron je považován za hlavního strůjce letošního úspěchu Empoli. Holohlavého střepolaře Toskánci ve svém týmu těžko udržejí. Hlavním favoritem na jeho angažování je téměř jistě postupující Juventus. "V této chvíli je Almiron mnohem blíže Juventusu než dalším klubům. Turínský klub prochází přesvědčivými změnami a s Empoli udržuje pravidelné kontakty. Sergiovi se ale líbí také Inter, se kterým budeme brzy jednat. Cena Almirona se blíží 10 miliónům eur," uvedl hráčův agent.

Lazio by mělo konečně omladit na brankářském postu. Svatyni biancocelesti hájí v současné době Angelo Peruzzi. I přes výpadek v nedělním utkání proti Fiorentině je oporou mužstva. Reprezentačnímu gólmanovi je ovšem již 37 let, zdravotní problémy ho trápí čím dál tím častěji a konec jeho kariéry se kvapem blíží. Agent Vagheggi k jednání mezi Laziem a Udinese ohledně De Sanctisova přestupu dodal: "De Sanctis chce hrát ve velkém týmů, které má vysoké ambice i v evropských pohárech. Přemýšlíme o Laziu. Lotito hledá nástupce Peruzziho a chce jednat s prezidentem Udinese Pozzem."

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články