Zpět na » Serie A » Džeko neskóruje, pod tlakem se ale necítí

Serie A - Džeko neskóruje, pod tlakem se ale necítí

Džeko neskóruje, pod tlakem se ale necítí © twitter.com - Edin Džeko

0

Líbilo se

30.10. - Edin Džeko v létě opustil Anglii a zamířil k římským Vlkům. Očekávala se od něj gólová smršť, která ale zatím nepřichází. V osmi duelech skóroval jen jednou. Se svou situací spokojen není, ale pod tlakem se zatím necítí.

Když Edin Džeko přestoupil z Manchesteru City k římskému AS, čekalo od něj vedení hodně. Podobně na tom byli i římští fanoušci, očekávali minimálně dvacet branek. Zatím se ale útočníkovi z Bosny a Hercegoviny příliš nedaří.

V osmi duelech skóroval jen jednou, navíc ho trápily problémy s kolenem. Není tak divu, že se svými výkony spokojený není. "Nejsem spokojený, branky jsou pro mě důležité. Ale necítím se nijak pod tlakem," řekl médiím Džeko.

"Tým je důležitější. Myslím, že každý fanoušek bude preferovat titul a třeba jen jednu branku pro Džeka," mluvil o sobě devětadvacetiletý útočník ve 3. osobě.

Podobně mluvil i trenér Vlků Rudi García. Na prvním místě je vždy tým a až poté individuální statistiky. Džeko si ale je jistý, že branky budou postupně přicházet.

"V každém týmu jsem skóroval a myslím, že to přijde i zde. Byl bych ochoten pokračovat ve svém půstu až do konce sezóny, jen aby z toho bylo Scudetto. Ale nemyslím si, že se to v mém případě může stát. Rozhodně na sobě necítím žádný tlak," dodával zkušený útočník.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články