Zpět na » Serie A » Mancini v Interu prodloužil

Serie A - Mancini v Interu prodloužil

0

Líbilo se

23.04. - Trenér novopečených vítězů Serie A Roberto Mancini prodloužil v milánském klubu smlouvu a ukončil tím tak spekulace o tom, že by na San Siro měli přijít Mourinho nebo Lippi.

Roberto Mancini prodloužil smlouvu o čtyři roky s opcí o další rok, která poté může být využita. Jeho budoucnost je tak nadále spjata s Interem, se kterým o víkendu slavil patnácté scudetto v historii. Smlouva je podepsána už nějakou dobu, ale až po zisku titulu prezident klub Moratti oznámil tuto událost.

Trenér Interu byl v minulých letech kritizován, ovšem letos se mu s týmem podařilo získat italský titul už pět kol před koncem soutěže. Nerazzuri jsou v Itálii suverénní. Kromě zmiňovaného titulu bojují o celkové vítězství v italském poháru. Pokud by ho vyhráli, završili by v této soutěži zlatý hattrick. Inter totiž trofej pro vítěze národního poháru získal v přechozích dvou letech.

Jediné, co Mancinimu v letošní sezoně nevyšlo, byly evropské poháry. Inter vypadl už v osmifinále. Všichni fanoušci však doufají, že v následujících letech to v Lize mistů bude mnohem lepší. Prezident Moratti Mancinimu věří: "Doufám, že nakonec u nás bude ještě déle. Vztah mezi hráči, vedením a trenérem je dobrý, jsme na správné cestě," řekl.

Vedení klubu už se v klidu může soustředit na posilování kádru pro příští sezonu. Moratti i Mancini nejsou nadšení z odchodu Figa. Přesto věří, že Portugalec své rozhodnutí změní a v Miláně ještě zůstane. Pokud se tak nestane, bude klub hledat náhradu.

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články