Zpět na » Serie A » Adriano dostal trest za nafilmování penalty

Serie A - Adriano dostal trest za nafilmování penalty

0

Líbilo se

20.04. - Brazilský útočník ve službách Interu Milán dostal trest na dva zápasy za to, že nafilmoval penaltu v zápase proti AS Řím. Z ní pak vyrovnal Materazzi. I přesto nakonec římský klub na San Siru zvítězil 3:1. Vedení Interu se proti trestu bouří.

Disciplinární komise italského fotbalového svazu tak poprvé potrestala hráče, který nafilmoval penaltu. O tom, že Adriano simuloval, spory nejsou. Ĺ éfu Interu se ale nelíbí, že Adriano dostal trest na dvě soutěžní utkání.

A proč je vedení s verdiktem nespokojeno? Disciplinární komise může trestat hráče a funkcionáře klubů na základě shlédnutí televizního záznamu a to jen v případech, že provinění neviděl rozhodčí. V tomto případě však rozhodčí prokazatelně chyboval. Disciplinární komise ale už z principu nesmí napravovat chyby rozhodčích a z tohoto pohledu tak nelze ani trestat Adriana.

Massimo Moratti byl nepříčetný: "Ten trest je absurdní! "Čistá pitomost. Co si tím chtějí dokázat? Já jsem byl první, kdo říkal, že to penalta nebyla. Ale trest na dva zápasy?" Inter tedy nechápe také výši trestu, kterou diciplinární komise Brazilci udělila.

Adriano neprožívá příliš podařenou sezonu. Po špatném začátku se sice zlepšil, ale k bývalé formě má daleko. Navíc se neustále probírá, že nedodržuje životosprávu a často chodí do nočních klubů. Spekuluje se také o tom, že po sezoně v Interu končí.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články