Zpět na » Serie A » AS Řím nebude prodávat

Serie A - AS Řím nebude prodávat

0

Líbilo se

20.04. - Výkonná ředitelka AS Řím Rosella Sensi popřela, že by se v klubu chystaly odchody. V poslední době se začalo mluvit o možném přestupu Philipa Mexese nebo Christiana Chivu.

Právě Chivu s Mexesem jsou oporami obranné řady Vlků. Oběma ale za rok končí smlouva, vyrojily se proto spekulace mluvící o jejich odchodu. Ăšdajnými zájemci měly být Inter Milán nebo Real Madrid.

"Chceme udržet všechny hráče. Je nezbytné, aby zůstali všichni hráči, kteří hrájí důležitou roli v této sezoně. Odchod žádného z nich proto nepřipadá v úvahu, " prohlásila dcera majitele klubu.

Navíc naznačila, že hráčům budou nabídnuty nové smlouvy. "Samozřejmě jim nabídneme nové smlouvy. Ale bavit o nových smlouvách se chceme bavit až tehdy, kdy bude letošní sezony ukončena. Ctíme obchodní tajemství, proto Vám nemůžu prozradit podmínky smluv ani případné příchody. Můžeme si o tom promluvit, až budou všechny smlouvy podepsané." pokračuje Rosella Sensi.

Giallarossi nyní prožívají prapodivné období. Po strašném debaklu na Old Trafford přišlo vítězství na hřišti Interu Milán a prakticky zajištění druhého místa a tím přímého postupu do Ligy Mistrů.

"Výhra 3:1 byla fantastická, ale bereme ji s rezervou. Byl to jeden zápas, který ale ukázal, že jdeme správnou cestou." dodala Rosella Sensi, která včera obdržela cenu pro nejlepšího sportovního funkcionáře roku 2006.

"Nekdy mám pocit, že těch třináct bodů, které jsou mezi námi a Inter, je hrozně moc. Ale je to pouze naše chyba, ztratili jsme body, které měly být naše. Každopádně, chci vyzvednou výkony a důležitost Francesca Tottiho. On je výhoda AS nad ostatními kluby v boji o nejvyšší příčky. Doufám, že mu forma vydrží, protože nyní bojuje o Zlatý míč." dodala ještě Rossela Sensi.

AS Řím o víkendu zajíždí do Bergama a potřebuje vyhrát, aby mohl ještě oddálit mistrovské oslavy Interu.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články