Zpět na » Serie A » Když Inter vyhraje, bude mistrem

Serie A - Když Inter vyhraje, bude mistrem

0

Líbilo se

17.04. - Pokud Inter zítra porazí římské AS v přímem souboji, může začít slavit titul. Ĺ est kol před koncem by totiž nerazzurri měli náskok devatenácti bodů na druhý tým. Bude slavit Inter své patnácté scudetto již zítra?

Prezident Moratti si přeje, aby Inter oslavil zisk patnáctého ligového titulu před vlastními fanoušky. Ani jeden z týmů nebude moci nastoupit k důležitému souboji v plné síle. Nerazzurri postrádají Vieiru, Maxwella, Samuela a Crespa. Hosté přijedou bez Martineze, Aquilaniho a Taddeie.

V 73 ligových zápasech na San Siru se 41krát radovali z výhry domácí, 21krát skončil duel remízou a pouze 11krát si Inter odvezl plný bodový zisk. Jenže giallorossi z duelu vyšli vítězně zrovna v posledním měření sil na milánské půdě v Serii A. V říjnu 2005 vyhráli 2:3.

Natěšený Inter má důvod k respektu vůči druhému celku tabulky. "Bude to těžký zápas. Římané určitě nepojedou do Milána slavit naš vítězství. Práva Roma je ta, kterou jsme měli možnost vidět v neděli, nikoliv ta, která hrála v Manchesteru"; domnívá se kouč Interu Mancini.

Manciniho sok Spalletti považuje odložení kola za částečnou nevýhodu. Upozorňuje, že pokud by se zápas hrál v původním termínu (4. února) a giallorossi by zvítězili, soutěž a zejména boj o scudetto mohly dostat dramatičtější náboj. Nyní by se musel stát zázrak, aby titul připadl Vlkům.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články