Zpět na » Serie A » Spinelli brání Lucarelliho

Serie A - Spinelli brání Lucarelliho

0

Líbilo se

17.04. - Prezident Livorna Aldo Spinelli se překvapivě zastal Cristiana Lucarelliho, na kterého se snesla kritika za vyjádření přání odchodu.

Lucarelli nedávno prohlásil, že po sezoně chce opustil Livorno a přestoupit do většího klubu. Snesl se za to na něj hněv fanoušků a kritika novinářů.

Spinelli se ale kapitána klubu zastal. Podle něho Lucarelli i přes to, že chce odejít, podává pro klub 100 procentní výkony.

"Jak je možné, že hráč jako Lucarelli, který je klíčovým mužem celého týmu a celé tři roky se tvrdě rve za jeho budoucnost, se kritizován za neúspěch mužstva?" ptá se Spinelli.

"Myslím, že tento dres miluje tak moc, že ho vztek fanoušků uráží. A uráží i mě. Lucarelli řekl, že musíme být silní a tvrdě pracovat a já s ním souhlasím. Proti Reggině jsme viděli fans, kteří tomu nerozumí a kteří remízu s Regginou neberou jako úspěch."

Nejlepší kanonýr Livorna měl možnost odchodu už v únoru. Vyptávali se na něho údajně Glasgow Rangers a Palermo.

"Musíme si zapamatovat, co Lucarelli udělal pro tým a čeho s ním dosáhl. Můžeme být rádi, že neodešel v lednu do Palerma nebo Rangers." ukončil debatu Spinelli.

Zdeněk Leitkep / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články