Zpět na » Serie A » Ohlasy na 32. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy na 32. kolo Serie A

0

Líbilo se

16.04. - O víkendu nejvíc překvapili Ascoli a Palermo. Poslední Ascoli sebralo body Laziu, Palermo málem zvítězilo na hřišti Interu.

Ascoli - Lazio 2:2
Nedo Sonetti (Ascoli): "Jsem šťastný z našeho výkonu. Po naší porážce ve Florencii jsme byli v kritické situaci, jsem rád, že tým ukázal sílu a charakter. Budeme se bít o udržení až do samého konce."
Delio Rossi (Lazio): "Liga je letos velmi obtížná a každý může porazit kohokoliv. Byli jsme neporaženi 14 zápasů a málem nás porazil poslední tým, to je jasný důkaz. Jsem rád za naše vyrovnání, ukázali jsme charakter."

Livorno - Reggina 1:1
Fernando Orsi (Livorno): "Jsem rozladěný z reakcí fanoušků. Ale viděl jsem dobrý výkon, mohli jsme vyhrát. V první půli jsme hráli moc dobře, ale rychlý vyrovnávací branka nás zlomila."
Walter Mazzarri (Reggina): "Dobře jsme dnes pracovali, ale soupeř také. Nemáme teď moc dobrou formu, nutně potřebujeme bodovat proti Messině. Dnes s Livornem jsme nehráli špatně, ale k vítězství nad takovým týmem je potřeba víc."

Messina - Milán 1:3
Pietro Franza (prezident Messiny): "Dnes naši hráči hráli dobře proti silnému Milánu. Stále máme šanci na záchranu, jen se musíme plně koncetrovat. Bruno Giordano tento tým zná a zůstane do konce sezony."
Carlo Ancelotti (Milán): "Zopakovali jsme dobrý výkon ze hřiště Bayernu a musíme udržet tento trend. Pokud ho neudržíme, nemáme proti Manchesteru šanci."

Parma - Catania 1:1
Claudio Ranieri (Parma):"Chtěli jsme vyhrát a byli jsme toho schopni. Ale nebylo jednoduché dostat se zpátky do zápasu a přesto, že máme zranění, hráli jsme dobrý fotbal. Doufali jsme v plný počet bodů, ale nakonec jsme zpokojeni."
Pasquale Marino (Catania): "Byl to dobrý zápas. Tým hrál dobře. Stále doufáme, že nám otevřou stadion, takovýto zápas bych přál vidět i našim fanouškům."

Roma - Sampdoria 4:0
Lucano Spalletti (Roma): "I když výsledek vypadá jasně, byl to těžký zápas. Vím, že by většina lidí ráda vyděla víc branek, ale Doria hraje dobře a způsobila nám nějaké problémy."
Walter Novellino (Sampdoria): "Byl jsem vykázán na tribunu, protože jsem opustil vyhrazené území. Byl jsem rozčílen naším výkonem a chtěl jsem to dát hráčům najevo."

Torino - Atalanta 1:2
Gianni De Biasi (Torino): "V úvodních minutách nás soupeř zaskočil a po našich chybách vedl. Jsem rád, že jsme se o výsledek ještě poprali, ale musíme se vyvarovat těchto chyb."
Stefano Colantuono: "Nemyslím si, že druhá žlutá pro Adriana byl fér. Hráli jsme dobře, ale hrát padesát minut o deseti hrozně vyčerpává. Nakonci jsme ani neměli sílu na protiútok. Ale nakonec jsme výsledek udrželi, takže jsme spokojeni."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články