Zpět na » Serie A » Jankulovski a Sivok hráli jen chvilku

Serie A - Jankulovski a Sivok hráli jen chvilku

0

Líbilo se

16.04. - Ve 32. kole Serie A si z českých fotbalistů pořádně zahrál jen Tomáš Zápotočný. Sivok s Jankulovskim naběhali jen pár minut a Ujfaluši nebyl k zápasu Violy vůbec nominován. Všechny týmy s českými zástupci slavily výhru.

Tomáš Zápotočný tentokrát skvěle plnil své úkoly. Ofensivním hráčům Chieva nenechal příliš volného prostoru. V Serii A odehrál dosud asi svůj nejlepší zápas. Ze hřiště odešel v 83. minutě, když jej začaly trápit křeče. Od redaktorů Datasportu obdržel vysoké hodnocení 6,5. Na trávníku Zápotočného nahradil český kolega Sivok. Vzhledem ke krátkému pobytu na hřišti vývoj utkání příliš neovlivnil.

Tomáš Ujfaluši ze zdravotních důvodů raději vynechal toskánské derby se Sienou. Trenér Prandelli ho nevyužil ani mezi náhradníky. Ujfalušiho pozici v základní jedenáctce převzal Potenza.

Marek Jankulovski tvrdě dřel v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů v Mnichově a v neděli jej kouč Ancelotti nechal po právu odpočinout. Český obránce zasáhl do hry až v 89. minutě, když nahradil autora jedné ze tří milánských branek, Beppe Favalliho. Jankulovski si tak sice mohl vychutnat radost z vítězství přímo na hřišti, zároveň však přihlížel i jedinému domácímu střeleckému úspěchu z levačky Floccariho. Gólu přispělo i Markovo pochybení.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články