Zpět na » Serie A » Juventus prodá Paula Pogbu minimálně za 80 miliónů euro

Juventus prodá Paula Pogbu minimálně za 80 miliónů euro

Juventus prodá Paula Pogbu minimálně za 80 miliónů euro © pressandjournal.co.uk - Paul Pogba

0

Líbilo se

12.06. - Zájem o Paula Pogbu je obrovský a vedení Juventusu si toho je dobře vědomo. A proto bude chtít z odchodu tohoto hráče vytěžit co největší balík peněz. Zájemci, kteří budou chtít získat francouzského reprezentanta do svých služeb, budou totiž muset zaplatit minimálně 80 miliónů euro.

Je tedy jasné, že po zveřejnění ceny se počet zájemců zúžil na velmi malý počet a spekulovat již lze pouze o PSG, Citizens nebo Bílém baletu. Tedy o týmech, které mají o Pogbu zájem již delší dobu a 80 miliónů euro by pro ně nemusel být příliš velký problém.

„Juventus bude čekat na nabídky, jejichž hodnota bude minimálně 80 miliónů euro. Všechny nabídky, které budou menší, nebude ani zvažovat a pokud se nenajde klub, který by tuto částku zaplatil, tak Pogba zůstane v Turíně i v příští sezóně,“ řekl Ghilda Pensante pro Sky Italia.

Jestliže by ovšem k Pogbově přestupu došlo, tak celkem reálně hrozí, že by se základní kostra Staré dámy rozpadla. Odejít by totiž také mohli Andrea Pirlo a Carlos Tevéz. Zatímco o italského veterána stojí katarský klub Al Sadd, kde by si Pirlo zahrál například s Xavim, tak o Carlose Tevéze jeví zájem Atlético Madrid či PSG.

Kam dál?

Josef Hladík / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články