Zpět na » Serie A » Nákupní seznam Interu: Cuadrado, Benatia a Jovetić

Serie A - Nákupní seznam Interu: Cuadrado, Benatia a Jovetić

Nákupní seznam Interu: Cuadrado, Benatia a Jovetić © tz.de - Mehdi Benatia mohl skončit úplně jinde než v Bayernu

0

Líbilo se

05.06. - BULVÁRNÍK Milánský Inter se sice nepodívá do Evropské ligy, ale to nic nemění na apetitu jeho trenéra. Roberto Mancini trvá na tom, aby mu jeho vedení přivedlo adekvátní posily, se kterými chce hrát příští rok rovnou o Scudetto. Hned první tři jména, o kterých se aktuálně mluví, jsou velmi zajímavá.

Sportovní ředitel Nerazzurri Piero Ausilio prozradil, že Inter bude nakupovat kvalitní hráče. V médiích se stále častěji spekuluje o návratu tří hráčů, kteří již dříve v Itálii působili. Z různých důvodů se ale v nových působištích neprosadili a zřejmě by si mohli vysloužit návrat.

První možná posila aktuálně pobírá plat v Manchesteru City. Stevan Jovetić zářil ve Fiorentině, ale v Anglii už se mu tak moc nedaří. Navíc jeho vztah s manažerem Pellegrinim není příliš dobrý. Využít by toho chtěl Inter, který vidí Jovetiće jako perfektního partnera k Mauru Icardimu. Druhým zajímavým jménem je Mehdi Benatia, který v Bundeslize po přesunu z AS Řím neoslnil. Třetí jméno se rovněž neprosadilo v Premier League. Juan Cuadrado se tak zřejmě s Chelsea rozloučí.

Situaci na přestupovém trhu komentoval sportovní ředitel Piero Ausilio následovně: "Je hodně hráčů, které zvažujeme a které monitorujeme. Všechny odsouhlasil trenér Roberto Mancini, kterému chceme dát k dispozici co nejlepší tým. Ano, Stevan Jovetić je jedním z nich. Proběhly už nějaké kontakty a hráče bedlivě sledujeme, ale nevím, zda jej City chtějí prodat."

"Chceme přivést kvalitu, ne kvantitu. Je to otázka priorit a tou naší je co nejlepší hráč. Několik jich potřebujeme, abychom se dostali na vyšší úroveň. Ti hráči musí být kvalitní, musí se hodit do projektu a mít velký talent."

Poslední dobou se hodně hovoří i o mladém španělském tvůrci hry Darderovi. Sergi Darder patří mezi nejlepší hráče Málagy a je jasné, že ji už přerostl. "Darder je velkým talentem, je to mladý hráč s obrovským potenciálem, který už teď hraje klíčovou roli v prvním týmu. Sledujeme ho, stejně jako mnoho dalších. Benatia je jedním z nejlepších obránců, jaké jsem kdy viděl. Moc rádi bychom ho měli v týmu, ale nemyslím si, že by se ho Bayern chtěl zbavit," dodal Ausilio.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Aby si nebol prekvapeny :.)

nikdy_v_serii_b
S.O.B - 05.06. Odpovědět

Je videt, ze jim umisteni jako letos vyhovuje

S.O.B
Reklama
Reklama
Nejnovější články