Zpět na » Serie A » Zamparini: Juventus favoritem na zisk Dybaly

Zamparini: Juventus favoritem na zisk Dybaly

Zamparini: Juventus favoritem na zisk Dybaly © dailystar.co.uk - O Paula Dybalu je zájem v Dortmundu.

2

Líbilo se

11.04. - Paulo Dybala je horkým zbožím. O talentovaného argentinského střelce se zajímá nejden evropský velkoklub a Palermo drží všechny trumfy v ruce. Může si totiž určovat cenu, za kterou svůj klenot pustí. Právě to teď dělá extravagantní prezident sicilského celku. I ten ale musel uznat, že Juventus Turín je vážným zájemcem.

Paulo Dybala udivuje svými schopnostmi vzhledem k nízkému věku a je řazen mezi největší talenty světového fotbalu. Aktuálně táhne za úspěchy sicilské Palermo, ale to zřejmě nebude trvat dlouho. Prezident Mauricio Zamparini už před časem deklaroval, že hráč nemá potřebu zůstat na Sicílii a on že jej držet nebude. Tím spustil lavinu přestupových spekulací, telefonátů a zájmu klubů po celé Evropě.

O hráče se zajímá například londýnský Arsenal nebo konkurent z Chelsea, v Itálii je to pak především Juventus Turín. Dále se o hráče zajímají Inter Milán, Neapol nebo římské AS. V Německu by hráče ráda přivedla Borussia Dortmund. Paulo Dybala by rád zůstal v Itálii a údajně preferuje Starou dámu. Juventus je horkým kandidátem na zisk mladého hráče, to uznal i prezident Mauricio Zamparini. Ten v rozhovoru pro France Football řekl: „Právě teď je největším favoritem Juventus Turín.“

„Chtějí uzavřít dohodu do týdne. Samozřejmě ale já chci co nejlepší dohodu. Dybala bude prodán v aukci, abych to přirovnal. Bianconeri nabídli 35 milionů eur, ale já chci 40 a víc. Jednám i s Arsenalem. Ptal se mě také Paris Saint-Germain, ti dokonce jednali s hráčovým agentem. Vědí, že hráč je umístěn na trh a že nabídky vyslechneme. Zajímají se o něj i italské, francouzské a anglické týmy,“ dodal Zamparini.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Noviny
Nejnovější články